---
title: "Het Swettehûs Leeuwarden | Feenstra Dakbedekking"
description: Feenstra Dakbedekking verzorgde isolatie, dakbedekking en valbeveiliging bij Het Swettehûs in Leeuwarden. Eerste project met circulaire dakbedekking.
locale: nl_NL
url: "https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/het-swettehus-leeuwarden/"
site_name: Feenstra Dakbedekking
updated_time: "2026-01-06T10:26:18+00:00"
image:secure_url: "https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/Swettehus-Leeuwarden.jpg"
image:width: 861
image:height: 647
image:alt: Swettehus Leeuwarden
image:type: image/jpeg
---

# Het Swettehûs Leeuwarden | Feenstra Dakbedekking

Locatie

Leeuwarden

Type project

Nieuwbouw

Jarenlange ervaring met complexe en grootschalige projecten

Gecertificeerde vakmensen en bewezen kwaliteitsnormen

Oog voor duurzaamheid en circulaire oplossingen

Betrouwbare partner voor bedrijven, overheden en instellingen

Nieuwbouw 

## Een dak dat toekomst ademt

Bij de bouw van Het Swettehûs lag er een duidelijke ambitie: een nieuw pand met duurzame kwaliteit en veiligheid als uitgangspunt. Onze bijdrage bestond uit het leveren en aanbrengen van isolatie, dakbedekking en valbeveiliging.

Bijzonder aan dit project was dat Het Swettehûs het allereerste gebouw werd waar wij circulaire dakbedekking toepasten. Daarmee kreeg het dak niet alleen een hoge isolatiewaarde en optimale bescherming, maar ook een duidelijke duurzame meerwaarde.

Dankzij een goede samenwerking en nauwkeurige uitvoering staat er nu een toekomstbestendig pand met een dak dat klaar is voor jarenlang gebruik. De opdrachtgever reageerde tevreden op het eindresultaat.

Wil je weten hoe ook jouw nieuwbouwproject kan profiteren van duurzame en veilige dakoplossingen?

[   Neem contact op  ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/contact) ![Swettehus Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/Swettehus-Leeuwarden.jpg) ![Swettehus Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/Swettehus-Leeuwarden.jpg) ![Swettehus Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/Swettehus-Leeuwarden2.jpg) ![Swettehus Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/Swettehus-Leeuwarden3.jpg) ![Swettehus Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/Swettehus-Leeuwarden.jpg) ![Swettehus Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/Swettehus-Leeuwarden2.jpg) ![Swettehus Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/Swettehus-Leeuwarden3.jpg)

Gerelateerde projecten 

## Bekijk ook deze projecten

[ Ga naar Zwembad De Welle pagina ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/zwembad-de-welle/) ![Zwembad De Welle](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2026/02/Zwembad-De-Welle3.webp) [Zwembad De Welle](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/zwembad-de-welle/)

Bij de nieuwbouw van zwembad De Welle in Drachten verzorgde wij de dakbedekking, isolatie en valbeveiliging. Met focus op kwaliteit, veiligheid en duurzaamheid.

[   Lees meer  ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/zwembad-de-welle/) [ Ga naar Werelderfgoedcentrum Lauwersoog pagina ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/werelderfgoedcentrum-lauwersoog/) ![Werelderfgoedcentrum Lauwersoog](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2026/01/Werelderfgoedcentrum-Lauwersoog4-scaled.jpg) [Werelderfgoedcentrum Lauwersoog](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/werelderfgoedcentrum-lauwersoog/)

Een uitdagend project door de zeewind: voor het Werelderfgoedcentrum Lauwersoog realiseerden we een duurzaam en veilig dak met isolatie, dakbedekking en valbeveiliging.

[   Lees meer  ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/werelderfgoedcentrum-lauwersoog/) [ Ga naar Cambuur Leeuwarden pagina ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/cambuur-leeuwarden/) ![Cambuur Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/Cambuur-%E2%80%93-Leeuwarden.jpg) [Cambuur Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/cambuur-leeuwarden/)

Voor het nieuwe Cambuur Stadion in Leeuwarden verzorgden we isolatie, dakbedekking en valbeveiliging – een grootschalig project met een duurzaam resultaat voor de club.

[   Lees meer  ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/cambuur-leeuwarden/) [ Ga naar NHL Stenden Leeuwarden pagina ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/nhl-stenden-leeuwarden/) ![NHL Stenden Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/NHL-Stenden.jpg) [NHL Stenden Leeuwarden](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/nhl-stenden-leeuwarden/)

Bij NHL Stenden in Leeuwarden vernieuwden we het dak en verbeterde de isolatie. De renovatie vond plaats in de vakantie, zodat studenten geen last hadden van de werkzaamheden.

[   Lees meer  ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/nhl-stenden-leeuwarden/) [ Ga naar Kustwacht MOC en UTT Den Helder pagina ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/kustwacht-moc-en-utt-den-helder/) ![Kustwacht MOC en UTT Den Helder](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/content/uploads/2025/09/Kunstwacht-Den-Helder.jpg) [Kustwacht MOC en UTT Den Helder](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/kustwacht-moc-en-utt-den-helder/)

In Den Helder werken we voor de Kustwacht aan twee nieuwe gebouwen, met isolatie, dakbedekking en valbeveiliging – een betrouwbaar resultaat op een maritieme locatie.

[   Lees meer  ](https://www.feenstra-dakbedekking.nl/projecten/kustwacht-moc-en-utt-den-helder/)

## Wil je meer weten over onze aanpak of
samenwerken aan jouw project?

[   Neem contact op  ](https://feenstra-dakbedekking.nl/contact/)
