Het Swettehûs Leeuwarden

Locatie
Leeuwarden
Type project
Nieuwbouw

Jarenlange ervaring met complexe en grootschalige projecten

Gecertificeerde vakmensen en bewezen kwaliteitsnormen

Oog voor duurzaamheid en circulaire oplossingen

Betrouwbare partner voor bedrijven, overheden en instellingen

Nieuwbouw

Een dak dat toekomst ademt

Bij de bouw van Het Swettehûs lag er een duidelijke ambitie: een nieuw pand met duurzame kwaliteit en veiligheid als uitgangspunt. Onze bijdrage bestond uit het leveren en aanbrengen van isolatie, dakbedekking en valbeveiliging.

 

Bijzonder aan dit project was dat Het Swettehûs het allereerste gebouw werd waar wij circulaire dakbedekking toepasten. Daarmee kreeg het dak niet alleen een hoge isolatiewaarde en optimale bescherming, maar ook een duidelijke duurzame meerwaarde.

 

Dankzij een goede samenwerking en nauwkeurige uitvoering staat er nu een toekomstbestendig pand met een dak dat klaar is voor jarenlang gebruik. De opdrachtgever reageerde tevreden op het eindresultaat.

 

Wil je weten hoe ook jouw nieuwbouwproject kan <br>profiteren van duurzame en veilige dakoplossingen?

Swettehus Leeuwarden
Swettehus Leeuwarden
Swettehus Leeuwarden
Swettehus Leeuwarden
Gerelateerde projecten

Bekijk ook deze projecten

Zwembad De Welle

Bij de nieuwbouw van zwembad De Welle in Drachten verzorgde wij de dakbedekking, isolatie en valbeveiliging. Met focus op kwaliteit, veiligheid en duurzaamheid.

Werelderfgoedcentrum Lauwersoog

Een uitdagend project door de zeewind: voor het Werelderfgoedcentrum Lauwersoog realiseerden we een duurzaam en veilig dak met isolatie, dakbedekking en valbeveiliging.

Cambuur Leeuwarden

Voor het nieuwe Cambuur Stadion in Leeuwarden verzorgden we isolatie, dakbedekking en valbeveiliging – een grootschalig project met een duurzaam resultaat voor de club.

NHL Stenden Leeuwarden

Bij NHL Stenden in Leeuwarden vernieuwden we het dak en verbeterde de isolatie. De renovatie vond plaats in de vakantie, zodat studenten geen last hadden van de werkzaamheden.

Kustwacht MOC en UTT Den Helder

In Den Helder werken we voor de Kustwacht aan twee nieuwe gebouwen, met isolatie, dakbedekking en valbeveiliging – een betrouwbaar resultaat op een maritieme locatie.

Wil je meer weten over onze aanpak of
samenwerken aan jouw project?